Ukradła znajomemu pieniądze, usłyszała zarzuty - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Ukradła znajomemu pieniądze, usłyszała zarzuty

Data publikacji 13.03.2017

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu z wolskiej komendy zatrzymali kobietę podejrzaną o kradzież dokumentów, kart bankomatowych i pieniędzy w wysokości ok. 3000 złotych. Z ustaleń wynika, że do przestępstwa doszło podczas spotkania towarzyskiego. Agnieszka W. usłyszała cztery zarzuty. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Do policjantów na Woli zgłosił się mężczyzna, który poinformował o kradzieży kart bankomatowych, dokumentów i pieniędzy w wysokości ok. 3000 złotych. Pokrzywdzony opisał okoliczności zdarzenia, dodał, że najprawdopodobniej do przestępstwa doszło podczas spotkania towarzyskiego. Funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu wytypowali kobietę podejrzewaną o kradzież.

Wcześnie rano policjanci zapukali do drzwi kobiety. 42-letnia Agnieszka W. została zatrzymana i trafiła do policyjnej celi. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzana usłyszała zarzuty kradzieży. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

ms