Odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Data publikacji 10.03.2017

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą z wolskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości amfetaminy. W trakcie przeszukania mieszkania należącego do mężczyzny funkcjonariusze zabezpieczyli jeszcze marihuanę. 34-latek trafił do policyjnej celi. Po usłyszeniu zarzutów, decyzją prokuratora, Kamil B. został objęty dozorem policyjnym.

Funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą z wolskiej komendy w trakcie służby na terenie Bemowa spostrzegli mężczyznę, który rozglądał się dookoła siebie. Po krótkiej obserwacji funkcjonariusze postanowili sprawdzić mężczyznę. W trakcie kontroli okazało się, że 34-latek posiada przy sobie ponad 30 gramów amfetaminy. Po wejściu do mieszkania, w trakcie przeszukania, funkcjonariusze ujawnili jeszcze marihuanę.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Kamil B. usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Decyzją prokuratora, 34-latek został objęty dozorem policyjnym.

ms