Posiadał nie tylko sterydy, usłyszał zarzuty - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Posiadał nie tylko sterydy, usłyszał zarzuty

Ponad 2440 sztuk tabletek, kilkadziesiąt ampułek zawierających sterydy, marihuanę i mefedron ujawnili w mieszkaniu u 21-letniego Kacpra K. policjanci zwalczający przestępczość narkotykową z wolskiej komendy. Mężczyzna posiadał ukryte środki zabronione prawem w różnych częściach mieszkania. Po zgromadzeniu materiału dowodowego 31-latek usłyszał zarzuty z Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii i Prawa Farmaceutycznego.

Kryminalni z zespołu do walki z przestępczością narkotykową realizują działania mające na celu zwalczaniem tego rodzaju przestępczości. Tym razem zatrzymali mężczyznę u którego w mieszkaniu podczas przeszukania ujawnili ponad 2440 sztuk tabletek, kilkadziesiąt ampułek zawierających sterydy, marihuanę i mefedron. Z ustaleń dokonanych przez policjantów wynika, że Kacper K. nie posiadał zezwolenia na dopuszczenie do obrotu sterydów.

31-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Podejrzany usłyszał już zarzuty dotyczące przechowywania w celu wprowadzenia do obrotu leczniczych produktów sterydowych nie posiadając zezwolenia na dopuszczenie ich do obrotu oraz posiadanie środków odurzających i substancji psychotropowych. Za to może grozić mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

ms

  • Zabezpieczone sterydy
  • Zabezpieczone narkotyki