Pobili taksówkarza, usłyszeli zarzuty - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Pobili taksówkarza, usłyszeli zarzuty

Policjanci z wolskiej patrolówki zatrzymali trzy osoby podejrzane o pobicie taksówkarza. 24-letni Karol K. 25-letni Tomasz P. i 25-letnia Kinga G. zaatakowali kierowcę, zadawali mu ciosy w głowę oraz uniemożliwili odjechanie powodując ogólne obrażenia ciała. Taksówkarz upomniał się o pieniądze za kurs, w rezultacie został pobity. Podejrzani już usłyszeli zarzuty.

Dyżurnego Policji zaalarmował pracownik monitoringu, który spostrzegł, że przy ul. Okopowej doszło do pobicia taksówkarza. Nie czekając długo funkcjonariusze udali się na miejsce. Tam policjanci zatrzymali już oddalającą się trójkę osób. 24-letni Karol K. 25-letni Tomasz P. i 25-letnia Kinga G. zostali zatrzymani i trafili do policyjnej celi.

Z ustaleń wynika, że do stojącej taksówki wsiadła młoda kobieta i dwóch jej kolegów, zamówili kurs. W trakcie jazdy doszło pomiędzy nimi doszło do ostrej wymiany zdań na temat opłaty za kurs. W pewnym momencie trójka pasażerów rzuciła się na taksówkarza. Zadawali muc ciosy w głowę i uniemożliwili dalszą jazdę. Zaraz po tym próbowali się oddalić.

Po zgromadzeniu materiału dowodowego przez policjantów z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu trójka podejrzanych usłyszała zarzuty dot. pobicia wspólnie i w porozumieniu. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

ms

 

  • Mężczyzna zatrzymany przez policjantów
  • Kobieta zatrzymana przez policjantów
  • Mężczyzna zatrzymany przez policjantów