Mieli przy sobie marihuanę - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Mieli przy sobie marihuanę

Data publikacji 03.03.2017

Kobietę i mężczyznę z marihuaną zatrzymali wczoraj wolscy policjanci. Michał C. i Julia K. wpadli z narkotykami i trafili do policyjnej celi. Oboje usłyszeli już zarzuty. Za przestępstwo, którego się dopuścili grozi im kara do 3 lat więzienia.

Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego wolskiej komendy około 23 zauważyli kobietę i mężczyznę. W pewnym momencie, ci, kiedy spostrzegli radiowóz zaczęli się oddalać. Mundurowi postanowili ich wylegitymować. W trackie kontroli dokumentów zachowywali się nerwowo. To było sygnałem dla doświadczonych funkcjonariuszy, że Michał C. i jego znajoma mają coś do ukrycia.

Po chwili okazało się, że mężczyzna posiada przy sobie 12 zawiniątek  w których znajdował się susz roślinny. Kobieta również posiadała marihuanę. 24-latkek i 22-latka zostali zatrzymani i przewiezieni do komendy przy ulicy Żytniej.

Policjanci przedstawili podejrzanym już zarzuty za posiadanie środków odurzających. Za przestępstwo, którego się dopuścili grozi im kara do 3 lat więzienia.

ms