Areszt za pobicie i kradzież - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Areszt za pobicie i kradzież

Data publikacji 02.03.2017

Dzięki szybkiej i skutecznej pracy policjantów z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu z wolskiej komendy doszło do ustalenia i zatrzymania mężczyzny podejrzewanego o rozbój. Z wstępnych ustaleń wynika, że sprawca napadł na pokrzywdzonego, zadawał mu ciosy w głowę, a następnie ukradł telefon komórkowy. 27-letni obywatel Ukrainy usłyszał już zarzut. Decyzją sądu mężczyzna trafił do aresztu na trzy miesiące.

Kilka dni temu policjantów z Woli zaalarmował pokrzywdzony o tym, że został napadnięty przez mężczyznę. Dokładnie opisał całe zdarzenie, dodał, że po tym jak został pobity, sprawca skradł mu telefon komórkowy, którego wartość oszacował na kwotę 1800 złotycyh.

Do ustaleń w tej sprawie przystąpili policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu. Już na drugi dzień wiedzieli kto jest za to przestępstwo odpowiedzialny. Kryminalni dotarli do 27-letniego obywatela Ukrainy. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

Śledczy po zgromadzeniu materiału dowodowego doprowadzili podejrzanego do prokuratury. 27-latek usłyszał zarzut dotyczący rozboju. Decyzją sądu, mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

ms