Poszukiwany listem gończym zatrzymany - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Poszukiwany listem gończym zatrzymany

Data publikacji 01.03.2017

Policjanci z zespołu ds. poszukiwań z Woli zatrzymali 33-letniego Pawła K. Mężczyzna w chwili zatrzymania próbował wyrwać się policjantom, jednak skuteczna interwencja kryminalnych udaremniła mu to. 33-latek był poszukiwany listem gończym za posiadanie i handel narkotykami. Zgodnie z dyspozycją Prokuratury Krajowej w Warszawie został przewieziony do aresztu śledczego.

33-latek od jakiegoś czasu nie przebywał w miejscu zamieszkania i ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Prokuratura Krajowa w Warszawie wydała za nim list gończy. Czynności operacyjne prowadzone przez policjantów z zespołu ds. poszukiwań doprowadziły do ustalenia aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego.

Wcześnie rano kryminalni udali się do jednego z mieszkań na terenie dzielnicy, gdzie zatrzymali Pawła K. Mężczyzna kompletnie zaskoczony wizytą policjantów próbował wyrwać sie policjantom. Skuteczne działania funkcjonariuszy udaremniły mu to, mężczyzna został doprowadzony do jednostki Policji na Woli. Zgodnie z dyspozycją Prokuratury jeszcze dzisiaj zostanie przewieziony do aresztu śledczego.

ms