Odpowie za kradzież wkładów do golenia - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Odpowie za kradzież wkładów do golenia

Data publikacji 15.02.2017

Wkłady do maszynki do golenia o wartości ponad 1200 złotych były łupem Przemysława G. Mężczyzna został zatrzymany w wolskim markecie na gorąco przestępczego procederu. Mężczyznę ujął pracownik sklepu i zaalarmował Policję. Podejrzany usłyszał już zarzuty. Okazało się, że nie tylko to ma na sumieniu. Za przestępstwo kradzieży grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wolscy policjanci udali się do jednego z marketów, gdzie miała miejsce kradzież sklepowa. Po przybyciu na miejsce ustalili szczegóły zdarzenia. Okazało się, że sprawcą kradzieży jest Przemysław G. Jego łupem były wkłady do maszynki do golenia. Jak wynikało z relacji pracowników ochrony, mężczyzna wzbudził podejrzenie swoim zachowaniem, wobec czego pracownik ochrony zaczął go obserwować. Kiedy spostrzegł, że doszło do kradzieży natychmiast ujął go i zaalarmował Policję.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i przewieźli go do komendy. Dochodzeniowcy zgromadzili materiał dowodowy. Okazało się, że nie tylko tą kradzież ma Przemysław G. na sumieniu Podejrzany usłyszał zarzut dotyczący sześciu kradzieży. Za przestępstwo kradzieży grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ms