Aktualności

Matka z synem odpowiedzą za pobicie, kradzież, naruszenie nietykalności cielesnej i znieważenie funkcjonariusza

Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z wolskiej komendy zatrzymali dwie osoby, matkę i syna podejrzewanych o pobicie, kradzież i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza. Z wstępnych ustaleń wynika, że sprawcy rzucili się na pokrzywdzonego niedługo po tym, jak ten spostrzegł, że został okradziony. Podczas interwencji kobieta znieważyła i naruszyła nietykalność cielesną funkcjonariusza. Podejrzani już usłyszeli zarzuty.

Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z wolskiej komendy zatrzymali dwie osoby, matkę i syna podejrzewanych o pobicie, kradzież i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza. Do zdarzenia doszło około godziny 18 w jednym z mieszkań na terenie Woli. Z wstępnych ustaleń wynika, że sprawca dokonał kradzieży portfela wraz z dokumentami. Kiedy pokrzywdzony spostrzegł co się dzieje, poprosił o zwrot skradzionych rzeczy. W tym czasie sprawcy rzucili się na niego, bili i kopali po całym ciele. Podczas interwencji mundurowych, kobieta rzuciła się również na policjanta i znieważyła go.

Kamil S. i Monika S. zostali zatrzymani i trafili do policyjnej celi. Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu po zgromadzeniu materiału dowodowego przedstawili podejrzanym zarzuty, Kamil S.(20 l.) usłyszał zarzut pobicia wspólnie i w porozumieniu oraz kradzieży, Monika S. (47 l.) usłyszała zarzut pobicia, znieważenia i naruszenia nietykalności policjanta.

ms

  • Mężczyzna zatrzymany przez policjantów
  • Kobieta zatrzymana przez policjantów