Wybiła butelką szybę, odpowie za uszkodzenie mienia - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Wybiła butelką szybę, odpowie za uszkodzenie mienia

Data publikacji 10.02.2017

Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z Woli zatrzymali kobietę podejrzaną o uszkodzenie mienia. Z wstępnych ustaleń wynika, szyba w zaparkowanym volkswagenie została wybita poprzez rzucenie w nią butelką. Na miejscu właściciel uszkodzonego pojazdu ujął podejrzewaną kobietę o to zdarzenie. Policjanci zbadali stan trzeźwości 25-latki. Okazało się, że kobieta miała niemal 1,5 promila alkoholu w organizmie. Podejrzana już usłyszała zarzut.

Policjanci z Woli otrzymali zgłoszenie dotyczące uszkodzenia mienia. Na miejscu okazało się, że doszło do wybicia szyby w zaparkowanym volkswagenie poprzez rzucenie butelką. Obecny na miejscu właściciel pojazdu ujął kobietę mającą związek ze zdarzeniem. Mundurowi zatrzymali agresywną 25-latkę. Badanie alkomatem wykazało, że Agata H. miała niemal 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu zgromadzili materiał dowodowy i przedstawili podejrzanej zarzut dotyczący uszkodzenia mienia. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat więzienia.

ms