Zerwał kolczyki i uciekł, już usłyszał zarzut - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Zerwał kolczyki i uciekł, już usłyszał zarzut

Data publikacji 10.02.2017

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu z wolskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież biżuterii. Z ustaleń wynika, że sprawca zerwał kolczyki pokrzywdzonej w chwili, kiedy kobieta zamierzała wejść do autobusu. Skuteczne działania kryminalnych doprowadziły ich do 35-letniego Tomasza K. Podejrzany już usłyszał zarzut. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjantów na Woli zaalarmowała kobieta, która poinformowała, że skradziono jej biżuterię. Pokrzywdzona opisała całe zdarzenie, informując, że kiedy zamierzała wejść na przystanku do autobusu, nieznany jej mężczyzna zerwał jej kolczyki z uszu i uciekł. Wartość strat oszacowała na kwotę ok. 1000 złotych.

Sprawą zajęli się policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu. W trakcie gromadzenia materiału dowodowego, kryminalni wpadli na trop podejrzewanego o to zdarzenie. Okazał się nim 35-letni Tomasz K. Mężczyzna został zatrzymany w miejscu zamieszkania. Tomasz K. usłyszał zarzut kradzieży do którego przyznał się i poddał dobrowolnie karze.

ms