Aktualności

O bezpieczeństwie podczas ferii zimowych wraz z policyjnym borsukiem

Wolscy profilaktycy z komendy na Woli przy udziale przedstawicieli z wolskiego biura bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego wraz z maskotką Komendy Stołecznej Policji – borsukiem - promowali bezpieczeństwo podczas ferii zimowych wśród najmłodszych mieszkańców dzielnicy. Tym razem funkcjonariusze odwiedzili dzieci z przedszkola przy ul. Brożka. Spotkanie te wywarło wielkie wrażenie na wszystkich maluchach i na pewno na długo pozostanie w ich pamięci.

Wolscy funkcjonariusze z wydziału ds. nieletnich i patologii uczestniczą w licznych spotkaniach z dziećmi. Tym razem w towarzystwie przedstawicieli z wolskiego biura bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego i policyjnego borsuka gościli w przedszkolu przy ul. Brożka.

Asp. szt. Jacek Błaszczyk i kom. Joanna Malina opowiedzieli dzieciom jak należy przechodzić przez jezdnię. Rozmawiali z nimi o bezpiecznych zachowaniach na drodze, placu zabaw i w domu. Jednak tematem przewodnim było bezpieczeństwo podczas ferii zimowych, czyli jak należy zachować się podczas zabaw na śniegu i lodowisku. Dużą atrakcją dla maluchów była możliwość osobistego przywitania się z maskotką stołecznej Policji - Borsukiem. Dzieci otrzymały książeczki nt. "Bezpieczne dzieci" - kolorowankę od wolskiego biura bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego. Takie spotkania zawsze pozostają w pamięci dzieci.

ms

  • Spotkanie z policyjnym Borsukiem
  • Spotkanie z policyjnym Borsukiem
  • Spotkanie z policyjnym Borsukiem