Dozór za posiadanie znacznej ilości narkotyków - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Dozór za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Data publikacji 02.02.2017

Policjanci z Bemowa zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W trakcie przeszukania mieszkania należącego do mężczyzny funkcjonariusze zabezpieczyli ok. 55 gramów marihuany, 15 gram LSD, wagę elektroniczną oraz środki pieniężne w wysokości 10.000 zł. na poczet przyszłych kar. 32-latek trafił do policyjnej celi. Po usłyszeniu zarzutów, decyzją prokuratora, Piotr K. został objęty dozorem policyjnym.

Funkcjonariusze z komisariatu Policji na Bemowie  mieli informację, iż w lokalu w dzielnicy  znajduje się znaczna ilość środków odurzających. Kryminalni natychmiast udali się pod wskazany adres. Drzwi od mieszkania otworzył 32-letni Piotr K. Po wejściu do mieszkania funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli pojemnik z marihuaną, kartonik LSD, wagę elektroniczną i pieniądze w wysokości ok. 10.000 zł. na poczet przyszłych kar.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Piotr K. usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Decyzją prokuratora, 32-latek został objęty dozorem policyjnym.

ms