Zarzuty za posiadanie znacznej ilości i udzielanie narkotyków - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Zarzuty za posiadanie znacznej ilości i udzielanie narkotyków

Data publikacji 31.01.2017

Policjanci z Bemowa zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W trakcie przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli ok. 50 gramów marihuany, zestawy torebek do porcjowania narkotyku, oraz środki pieniężne w wysokości 900 zł. na poczet przyszłych kar. Kryminalni ustalili, że mężczyzna jeszcze kilka razy udzielał narkotyków. 35-latek trafił do policyjnej celi. Po usłyszeniu zarzutów, decyzją prokuratora, Jan C. został objęty dozorem policyjnym.

Funkcjonariusze z komisariatu Policji na Bemowie  mieli informację, iż w lokalu poza Warszawą  znajduje się znaczna ilość środków odurzających. Kryminalni natychmiast udali się pod wskazany adres ws pólnie z podejrzewanym o to Janem C. Po wejściu do mieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli pojemnik z marihuaną, torebki do porcjowania narkotyku, wagę elektroniczną i pieniądze w wysokości ok. 900 zł. na poczet przyszłych kar.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. W trakcie gromadzenia materiału dowodowego okazało się, że mężczyzna udzielał jeszcze narkotyku innym osobom. Jan C. usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz udzielania narkotyków. Decyzją prokuratora, 35-latek został objęty dozorem policyjnym.

ms