Odpowie za kradzież - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Odpowie za kradzież

Data publikacji 27.01.2017

Perfumy i odzież o łącznej wartości ponad 800 złotych były łupem 31-letniego Roberta K. Mężczyzna został zatrzymany w wolskim markecie na gorąco przestępczego procederu. 31-latka ujął pracownik sklepu i zaalarmował Policję. Podejrzany usłyszał już zarzuty w warunkach recydywy. Za przestępstwo kradzieży grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wolscy policjanci udali się do jednego z marketów, gdzie miała miejsce kradzież sklepowa. Po przybyciu na miejsce ustalili szczegóły zdarzenia. Okazało się, że sprawcą kradzieży jest 31-letni Robert K. Jak wynikało z relacji pracowników ochrony, mężczyzna wzbudził podejrzenie swoim zachowaniem, wobec czego pracownik ochrony zaczął go obserwować. Kiedy spostrzegł, że doszło do kradzieży natychmiast ujął go i zaalarmował Policję. Okazało się, że mężczyzna ma na sumieniu jeszcze inną kradzież w innym sklepie. Tam doszło do kradzieży odzieży.

Funkcjonariusze zatrzymali 31-latka i przewieźli go do komendy. Dochodzeniowcy, po zgromadzeniu materiału dowodowego, przedstawili podejrzanemu zarzuty kradzieży w warunkach recydywy. Za przestępstwo kradzieży grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ms