Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

„Finał turnieju Piłki nożnej o puchar Komendanta Stołecznego Policji”

Data publikacji 19.08.2009

Uprawianie sportu jest dla dziecka nie tylko wspaniałą zabawą, ale również jest jednym z czynników wpływających na wychowanie dziecka, kształtowanie charakteru i rozbudzanie pasji. Wczoraj w Szkole Podstawowej nr 169 przy u. Uprawnej 9/17 odbył się finał turnieju piłki nożnej o puchar Komendanta Stołecznego Policji. KRP IV reprezentowały dwie drużyny.

1)       Dzieci uczestniczące w akcji „Bezpieczne wakacje 2009” z wolskich szkół podstawowych.

Trener Grzegorz Och

2)       Dzieci uczestniczące w akcji „Bezpieczne wakacje 2009” z bemowskich szkół podstawowych.

Trener Bartłomiej Turczyński

Obie drużyny stanęły na podium zajmując bardzo wysokie II MIEJSCE-WOLA, III MIEJSCE BEMOWO. Rozgrywki dostarczyły wszystkim zawodnikom i kibicom wielu emocji i niezapomnianych wrażeń. Mecze rozgrywane na najwyższym poziomie były oglądane z zaparty tchem nawet przez kibiców z rywalizujących między sobą drużyn. Wiele szybkich i ciekawych akcji rozegrały nasze drużyny i każdy młody piłkarz zasługuje na szczególne wyróżnienie-tytuł najlepszego strzelca turnieju przypadł zawodnikowi z Bemowa i zdobył go: Przemysław Augustyniak –strzelając 7 bramek. Najlepszym strzelcem wolskiej drużyny z wynikiem 5 bramek został -Jakub Szczęsny.

I miejsce w turnieju zdobyła drużyna z KP Nowy Dwór Mazowiecki –zwycięzcom gratulujemy.

Drodzy Rodzice!
Pamiętajcie, że sport sprzyja nie tylko rozwojowi fizycznemu, ale również uczy dyscypliny, systematyczności, zdrowej rywalizacji, zwiększa poczucie własnej wartości, wzmacnia wiarę we własne siły, kształtuje charakter, uczy wytrwałości i odporności na stresy. Zachęcajcie swoje dzieci do uprawiania sportu, towarzyszcie im na zawodach będzie to miało znaczący wpływ na wasze relacje rodzinne.