W trosce o bezpieczeństwo dzieci na drodze - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

W trosce o bezpieczeństwo dzieci na drodze

Data publikacji 29.09.2015

Dzieci z przedszkola nr. 263 uczyły się dzisiaj, jak być bezpiecznym na drodze, jako pieszy i pasażer samochodu. Policjantka z Woli przekazała im ważne rady i opowiedziała o swojej codziennej pracy. Wszystkie przedszkolaki na zakończenie otrzymali z rąk Pani Lucyny Rucińskiej kamizeli ochronne i odblaski.

Wolscy policjanci już po raz kolejny zostali zaproszeni do przedszkola nr. 263 mieszczącego się przy ul. Miłej. Tematem dzisiejszego spotkania z przedszkolakami było bezpieczeństwo na drodze. Na początek policjantka przeprowadziła krótką lekcję teoretyczną. Dzieci dowiedziały się z niej o różnych zadaniach Policji, w tym także o pracy na rzecz bezpieczeństwa drogowego. Kom. Joanna Malina przypomniała im jak mają zachowywać się na drodze, aby każda ich podróż kończyła się szczęśliwie.

W spotkaniu uczestniczyła również pani Lucyna Rucińska- Kierownik Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Dzielnicy Wola, która wszystkim przedszkolakom wręczyła kamizelki ochronne i odblaski. Dzięki otrzymanym prezentom, każdy przedszkolak będzie widoczny na drodze.

jb