Mieli przy sobie narkotyki i poszukiwany telefon - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Mieli przy sobie narkotyki i poszukiwany telefon

Data publikacji 17.02.2009

Czterech mężczyzn zatrzymali wczoraj bemowscy i wolscy policjanci. Trzech z nich podejrzewanych jest o posiadanie narkotyków, czwarty miał przy sobie poszukiwany telefon komórkowy. Dzisiaj ich sprawami zajmą się śledczy.

Około północy wolscy policjanci zauważyli przy Al. Solidarności dwóch podejrzanie zachowujących się mężczyzn. Podczas kontroli okazało się, że jeden z nich 26-letni Rafał D., ukrył w kieszeni zawiniątko z heroiną. Natomiast jego kolega 23-letni Bartłomiej H. miał przy sobie telefon komórkowy, który w policyjnej bazie widniał jako poszukiwany. Obaj zostali zatrzymani i przewiezieni do policyjnego aresztu. Dzisiaj zajmą się nimi wolscy śledczy.


Za posiadanie narkotyków zatrzymani zostali również, tym razem na Bemowie, dwaj inni mężczyźni. Dochodziła 3:00 w nocy, kiedy policjanci patrolujący ulicę Powstańców Śląskich zauważyli wysiadające z hondy, osoby. Obserwowani byli zdenerwowani, co chwilę oglądali się za siebie. Funkcjonariusze podejrzewając, że mężczyźni mogą mieć coś na sumieniu, postanowili ich sprawdzić. Podczas kontroli samochodu okazało się, że w schowku od strony pasażera, leży torebka foliowa z marihuaną.


Ponieważ 27-letni Marcin R. i 26-letni Krzysztof Ł. nie przyznawali się do zabezpieczonego narkotyku, obaj zostali zatrzymani. Za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat więzienia.

eg