Poszukiwani w rękach wolskich policjantów - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Poszukiwani w rękach wolskich policjantów

Data publikacji 13.01.2022

Policjanci z Woli zatrzymali trzy osoby poszukiwane listem gończym. Kryminalni zatrzymali dwie osoby, jedną na terenie powiatu grójeckiego, drugą na terenie Białołęki. Trzeci poszukiwany wpadł w ręce wolskich patrolowców i ma do odbycia karę pozbawienia wolności w wymiarze 150 dni.

W ostatnich dniach policjanci z zespołu poszukiwań z wolskiej komendy prowadzili działania, które w sposób szczególny były ukierunkowane na zatrzymanie osób poszukiwanych, ściganych listami gończymi. Funkcjonariusze przeprowadzili operacyjne sprawdzenia i ustalenia, pozyskali informacje i na ich podstawie dotarli do miejsc, gdzie ukrywali się poszukiwani.

Kryminalni z zespołu poszukiwań próbowali namierzyć mężczyznę poszukiwanego listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim za przestępstwo przeciwko mieniu. Policjanci realizowali w tej sprawie czynności operacyjne. Namierzyli miejsce, gdzie poszukiwany przebywał. Mężczyzna został zatrzymany na  terenie powiatu grójeckiego. Miał on możliwość zamienić karę pozbawienia wolności na grzywnę, co też uczynił.

Drugi poszukiwany przez kryminalnych wpadł na warszawskiej Białołęce. 38-latek był poszukiwany przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi Południe za przestępstwo przeciwko wiarygodności dokumentów. Mężczyzna ma do odbycia karę pozbawienia wolności w wymiarze 84 dni.

Trzeci poszukiwany wpadł w ręce policjantów z wydziału patrolowo-interwencyjnego. Podczas czynności legitymowania okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 150 dni.

kom. Marta Sulowska/mw