Policjanci rozpoznali go na ulicy - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Policjanci rozpoznali go na ulicy

Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z Woli zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież. Chodzi o przęsła ogrodzeniowe, które miały zostać skradzione z placu budowy. Funkcjonariusze rozpoznali mężczyznę na ulicy, kiedy wchodził on do klatki schodowej kierując się do mieszkania. Jego wizerunek utrwalił się na monitoringu w chwili zdarzenia. Podejrzany usłyszał już zarzut. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Woli w trakcie służby na terenie dzielnicy zauważyli mężczyznę, którego rysopis odpowiadał wizerunkowi sprawcy kradzieży, który utrwalił się na monitoringu. Chodziło o zdarzenie dotyczące kradzieży przęseł ogrodzeniowych, które miały zostać skradzione z placu budowy, a ich wartość została oszacowana na kwotę około 700 złotych.

Nie czekając długo podjęli czynności. Zwrócili uwagę, że mężczyzna wchodzi do klatki schodowej i kieruje się do mieszkania. Poszli w jego kierunku. W lokalu zatrzymali mężczyznę. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzut kradzieży. Grozi za to kara do 5 lat pozbawienia wolności.

kom. Marta Sulowska/MN

  • Na zdjęciu widoczne przęsła ogrodzeniowe.
    Odzyskane przęsła ogrodzeniowe