Poszukiwany zatrzymany w województwie pomorskim - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Poszukiwany zatrzymany w województwie pomorskim

Data publikacji 05.01.2022

Policjanci z zespołu ds. poszukiwań z Woli zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który był poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Śródmieścia w celu odbycia kary sześciu miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna ukrywał się w hotelu na terenie województwa pomorskiego.

W ostatnich dniach policjanci z zespołu poszukiwań z wolskiej komendy prowadzili działania, które w sposób szczególny były ukierunkowane na zatrzymanie osób poszukiwanych, ściganych listami gończymi. Funkcjonariusze przeprowadzili operacyjne sprawdzenia i ustalenia, pozyskali informacje i na ich podstawie dotarli do miejsc, gdzie ukrywali się poszukiwani.

Kryminalni z zespołu poszukiwań próbowali namierzyć mężczyznę poszukiwanego listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Śródmieścia. Mężczyzna był poszukiwany za przestępstwo przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji. Policjanci z zespołu ds. poszukiwań realizowali czynności operacyjne. Namierzyli miejsce, gdzie poszukiwany przebywał.

Wcześnie rano udali się na teren województwa pomorskiego, gdzie 30-latek miał się ukrywać. Policjanci zatrzymali go w hotelu w którym ukrywał się i został doprowadzony do jednostki policji na Woli. Po wykonaniu czynności został on osadzony zakładzie karnym, gdzie spędzi najbliższe sześć miesięcy.

kom. Marta Sulowska