Poszukiwani w rękach kryminalnych - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Poszukiwani w rękach kryminalnych

Data publikacji 04.01.2022

Policjanci z zespołu ds. poszukiwań z Woli zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który był poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa oraz kobietę poszukiwaną listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Śródmieścia w celu odbycia kary roku pozbawienia wolności.

W ostatnich dniach policjanci z zespołu poszukiwań z wolskiej komendy prowadzili działania, które w sposób szczególny były ukierunkowane na zatrzymanie osób poszukiwanych, ściganych listami gończymi. Funkcjonariusze przeprowadzili operacyjne sprawdzenia i ustalenia, pozyskali informacje i na ich podstawie dotarli do miejsc, gdzie ukrywali się poszukiwani.

Kryminalni z zespołu poszukiwań próbowali namierzyć mężczyznę poszukiwanego listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa. Mężczyzna był poszukiwany za przestępstwo kradzieży. Policjanci z zespołu ds. poszukiwań realizowali czynności operacyjne. Namierzyli miejsce, gdzie poszukiwany przebywał. Mężczyzna został doprowadzony do komendy na Woli z Otwocka, gdzie doszło do zatrzymania. Po wykonaniu czynności został on osadzony w zakładzie karnym, gdzie odbędzie karę 1,5 roku pozbawienia wolności.

Kryminalni zatrzymali również kobietę poszukiwaną listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Śródmieścia w celu odbycia kary roku pozbawienia wolności za kradzież z włamaniem. Kobieta została przewieziona do zakładu karnego.

kom. Marta Sulowska/rm