Poszukiwany listem gończym w rękach kryminalnych z Woli - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Poszukiwany listem gończym w rękach kryminalnych z Woli

Data publikacji 19.11.2021

Policjanci z zespołu ds. poszukiwań z Woli zatrzymali kolejnego mężczyznę poszukiwanego listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Woli. 54-latek był poszukiwany za przestępstwo przeciwko wolności seksualnej i obyczajności. Teraz najbliższe cztery lata spędzi w zakładzie karnym.

W ostatnich dniach policjanci z zespołu poszukiwań z wolskiej komendy prowadzili działania, które w sposób szczególny były ukierunkowane na zatrzymanie osób poszukiwanych, ściganych listami gończymi. Funkcjonariusze przeprowadzili operacyjne sprawdzenia i ustalenia, pozyskali informacje i na ich podstawie dotarli do miejsc, gdzie ukrywali się poszukiwani.

Kryminalni z zespołu poszukiwań próbowali namierzyć mężczyznę poszukiwanego listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Woli. Mężczyzna był poszukiwany za przestępstwo przeciwko wolności seksualnej i obyczajności. Policjanci z zespołu ds. poszukiwań realizowali czynności operacyjne. Namierzyli miejsce, gdzie poszukiwany przebywał.

Mężczyzna ukrywał się w wynajmowanym mieszkaniu. 54-latek został doprowadzony do jednostki policji na Woli. Po wykonaniu czynności został on osadzony w zakładzie karnym w celu odbycia kary ponad czterech lat pozbawienia wolności.

kom. Marta Sulowska