Poszukiwany ukrywał się w warsztacie samochodowym - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Poszukiwany ukrywał się w warsztacie samochodowym

Data publikacji 18.11.2021

Policjanci z zespołu ds. poszukiwań z Woli zatrzymali kolejnego mężczyznę poszukiwanego trzema podstawami, listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Woli oraz dwoma nakazami doprowadzenia. 44-latek najbliższe trzy lata spędzi w zakładzie karnym.

W ostatnich dniach policjanci z zespołu poszukiwań z wolskiej komendy prowadzili działania, które w sposób szczególny były ukierunkowane na zatrzymanie osób poszukiwanych, ściganych listami gończymi. Funkcjonariusze przeprowadzili operacyjne sprawdzenia i ustalenia, pozyskali informacje i na ich podstawie dotarli do miejsc, gdzie ukrywali się poszukiwani.

Kryminalni z zespołu poszukiwań próbowali namierzyć mężczyznę poszukiwanego listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Woli oraz dwoma nakazami doprowadzenia do zakładu karnego. Mężczyzna był poszukiwany za przestępstwo przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji. Policjanci z zespołu ds. poszukiwań realizowali czynności operacyjne. Namierzyli miejsce, gdzie poszukiwany przebywał.

Kryminalni pojechali do podwarszawskiej miejscowości. Mężczyzna ukrywał się w warsztacie samochodowym. 44-latek został doprowadzony do jednostki policji na Woli. Po wykonaniu czynności został on osadzony w zakładzie karnym w celu odbycia kary trzech lat pozbawienia wolności.

kom. Marta Sulowska