Odpowie za znęcanie się nad żoną i synem - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za znęcanie się nad żoną i synem

Zatrzymany przez policjantów z Woli 66-latek podejrzany jest o to, że przez ostatni rok znęcał się zarówno psychicznie, jak i fizycznie nad żoną i synem. Mężczyzna usłyszał już zarzuty karne i odpowie za swoje zachowanie przed sądem. Za ten czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wieczorem policjanci zostali skierowani na interwencję w związku ze zgłoszeniem awantury domowej. Na miejscu w rozmowie ze zgłaszającym ustalili, że jego ojciec znęca się nad nim i jego matką, zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Bardzo często wszczyna awantury, podczas których używa słów wulgarnych wobec niego i matki, popycha, szarpie oraz grozi pozbawieniem życia.

66-latek został przez funkcjonariuszy zatrzymany, trafił do policyjnej celi. Podczas interwencji był cały czas agresywny, wyzywał swoich najbliższych członków rodziny.

Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzuty znęcania się fizycznego i psychicznego nad żoną i synem. Decyzją prokuratora mężczyzna został objęty dozorem policyjnym, ma nakaz opuszczenia mieszkania, zakaz kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonych.  

kom. Marta Sulowska/ea

  • Na zdjęciu widoczny nieumundurowany policjant, przy biurku obok siedzi zatrzymany mężczyzna.
    Mężczyzna zatrzymany przez policjantów