Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Posiadał haszysz i marihuanę, odpowie za posiadanie narkotyków

Data publikacji 23.09.2021

Policjanci z wolskiego wydziału patrolowo-interwencyjnego zatrzymali 22-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna był zdenerwowany bowiem jak się okazało posiadał przy sobie kilkanaście torebek foliowych z zawartością marihuany i haszyszu. Policjanci zabezpieczyli również pieniądze na poczet przyszłych kar i grzywien. Podejrzany już usłyszał zarzut karny.

Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z Woli w trakcie służby spostrzegli mężczyznę, który w porannych godzinach stał na ulicy i nerwowo rozglądał się. Policjanci sprawdzili o co chodzi. Okazało się, że 22-latek posiadał przy sobie kilkanaście torebek foliowych z zawartością suszu roślinnego oraz substancji koloru brązowego. Policjanci podejrzewali, że jest to marihuana oraz haszysz. Substancje zostały zabezpieczone do dalszych badań, funkcjonariusze zabezpieczyli również pieniądze w wysokości 2800 złotych na poczet przyszłych kar i grzywien.

Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do komendy. Sprawą zajęli się dochodzeniowcy z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

kom. Marta Sulowska/mw