Rozpoznajesz tego mężczyznę? - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Wolscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące uszkodzenia mienia. Kamery monitoringu utrwaliły wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek ze zdarzeniem. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę lub posiada informację na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt telefoniczny bądź osobisty z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Żytniej 36.

Policjanci z wolskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie dotyczące uszkodzenia mienia. Nr sprawy KRP-WM-I-4025/21.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek ze zdarzeniem. Każdy, kto rozpoznaje go lub posiada informację na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Żytniej 36. Informacje można przekazać także telefonując pod numer 47 72394-50, 47 723 85 07 lub w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp4@ksp.policja.gov.pl

  • Na zdjęciu widoczny mężczyzna jadący na rowerze. Ubrany w koszulkę  krótkim rękawem koloru zielonego i długie spodnie koloru beżowego.
    Poszukiwany mężczyzna