Złodziej rowerów wpadł w ręce bemowskich wywiadowców - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Złodziej rowerów wpadł w ręce bemowskich wywiadowców

Data publikacji 28.04.2021

Policjanci z komisariatu na Bemowie zatrzymali 27-letniego recydywistę podejrzanego o kradzieże rowerów. Mężczyzna na początku kwietnia br. opuścił więzienne mury za podobne przestępstwa. W trakcie ustaleń okazało się, że ma na sumieniu jeszcze inne kradzieże. Podejrzany usłyszał zarzuty karne w warunkach recydywy.

Przed południem policjanci z zespołu wywiadowczego z komisariatu na Bemowie spostrzegli mężczyznę. Z ich ustaleń wynikało, że ma on związek z kradzieżą roweru. Nie czekając długo podjęli czynności służbowe. Okazało się, że 27-latek jest poszukiwany w celu ustalenia miejsca pobytu przez żoliborską prokuraturę. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do komisariatu.

Dochodzeniowcy gromadzili materiał dowodowy. Ustalili również, że 27-latek ma związek z trzema innymi kradzieżami rowerów. Mężczyzna na początku kwietnia opuścił więzienne mury, gdzie przebywał kilka miesięcy za podobne przestępstwa. Podejrzany usłyszał łącznie cztery zarzuty kradzieży w warunkach recydywy. Za kradzież grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

kom. Marta Sulowska/is