Poszukiwany w rękach wolskich kryminalnych - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Poszukiwany w rękach wolskich kryminalnych

Data publikacji 19.02.2021

Policjanci z zespołu ds. poszukiwań z Woli zatrzymali 65-letniego mężczyznę, który był poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy. Mężczyzna ukrywał się w wynajmowanym pokoju.

W ostatnich dniach policjanci z zespołu poszukiwań z wolskiej komendy prowadzili działania, które w sposób szczególny ukierunkowane były na zatrzymanie osób poszukiwanych, ściganych listami gończymi. Funkcjonariusze przeprowadzili operacyjne sprawdzenia i ustalenia, pozyskali informacje i na ich podstawie dotarli do miejsc, gdzie ukrywali się poszukiwani.

Kryminalni z zespołu poszukiwań próbowali namierzyć mężczyznę poszukiwanego listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy. Poszukiwany 65-latek miał do odbycia karę pozbawienia wolności. Czynności operacyjne prowadzone przez policjantów z zespołu ds. poszukiwań doprowadziły do ustalenia aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego. Wynajmował on pokój na warszawskim Targówku i nie spodziewał się policjantów.

Mężczyzna został doprowadzony do jednostki Policji na Woli. Mężczyzna miał możliwość zamiany kary więzienia na karę grzywny, z czego też skorzystał.

kom. Marta Sulowska