Poszukiwana w rękach kryminalnych - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Poszukiwana w rękach kryminalnych

Data publikacji 12.02.2021

Policjanci z zespołu ds. poszukiwań z Woli zatrzymali 61-letnią kobietę, która była poszukiwana nakazem doprowadzenia wydanym przez Sąd Rejonowy w Piasecznie. Teraz najbliższe dwa lat kobieta spędzi w zakładzie karnym za przestępstwo oszustwa.

W ostatnich dniach policjanci z zespołu poszukiwań z wolskiej komendy prowadzili działania, które w sposób szczególny ukierunkowane były na zatrzymanie osób poszukiwanych, ściganych listami gończymi. Funkcjonariusze przeprowadzili operacyjne sprawdzenia i ustalenia, pozyskali informacje i na ich podstawie dotarli do miejsc, gdzie ukrywali się poszukiwani.

Kryminalni z zespołu poszukiwań próbowali namierzyć kobietę poszukiwaną nakazem doprowadzenia do zakładu karnego. 61-latka była poszukiwana w związku z przestępstwem oszustwa za co ma do odbycia karę w wymiarze dwóch lat pozbawienia wolności. Czynności operacyjne prowadzone przez policjantów z zespołu ds. poszukiwań doprowadziły do ustalenia aktualnego miejsca pobytu poszukiwanej. Kobieta została zatrzymana poza na terenie warszawskiego Wawra.

Kobieta zaskoczona wizytą policjantów została doprowadzona do jednostki Policji na Woli. Po wykonaniu czynności trafiła do zakładu karnego.

kom. Marta Sulowska