Ukrywała się od dwóch lat, wpadła w ręce kryminalnych - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ukrywała się od dwóch lat, wpadła w ręce kryminalnych

Data publikacji 21.01.2021

Policjanci z zespołu ds. poszukiwań z Woli zatrzymali 31-letnią kobietę, która była poszukiwana dwoma listami gończymi wydanym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Woli i Prokuraturę Rejonową w Goleniowie. Kobieta ukrywała się w wynajmowanym mieszkaniu poza Warszawą.

W ostatnich dniach policjanci z zespołu poszukiwań z wolskiej komendy prowadzili działania, które w sposób szczególny ukierunkowane były na zatrzymanie osób poszukiwanych, ściganych listami gończymi. Funkcjonariusze przeprowadzili operacyjne sprawdzenia i ustalenia, pozyskali informacje i na ich podstawie dotarli do miejsc, gdzie ukrywali się poszukiwani.

Kryminalni z zespołu poszukiwań próbowali namierzyć kobietę poszukiwaną dwoma listami gończym wydanymi przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Woli i Prokuraturę Rejonową w Goleniowie. Poszukiwana 31-latka miała do odbycia karę pozbawienia wolności w wymiarze ponad dwóch miesięcy oraz tymczasowy areszt. Czynności operacyjne prowadzone przez policjantów z zespołu ds. poszukiwań doprowadziły do ustalenia aktualnego miejsca pobytu poszukiwanej. Kobieta została zatrzymana poza granicami Warszawy, gdzie wynajmowała pokój.

Kobieta zaskoczona wizytą policjantów została doprowadzona do jednostki Policji na Woli. Po wykonaniu czynności trafiła do zakładu karnego.

kom. Marta Sulowska  /rr